Home Sport Medjuopstinska liga
Medjuopstinska liga Štampa El. pošta
Napisao Predrag   
utorak, 10 jun 2008 00:00

Raspored takmicenja medjuopstinske fudbalske lige prolecni deo 2007/2008 god.

 



16.kolo,15.03.08

FK "NAPREDAK" ZLATOVO               FK "PARTIZAN" MAJUR                     2:1     2:0
FK "KOLARE" KOLARE                     FK "MLADOST" JOVAC                     1:3    1:0
FK "OFK HEROJ" URSULE                 FK "SLOGA" VOLJEVCE                    0:4    1:0
FK "BELJANICA" STRMOSTEN           FK "SLOBODA" SULJKOVAC               0:2    5:1
FK "JEDINSTVO"SANTAROVAC         FK "HAJDUK" CEPURE                       1:1    1:1
FK "CRNI VRH" DEONICE                 FK "RUDAR" PLAZANE                      1:7    1:1
FK "NAPREDAK" SVOJNOVO             FK "TABANE" JAGODINA                   0:2    0:3
FK "MLADOST" KONCAREVO            FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET           3:0    1:1

17.KOLO, 22.03.08

FK "MLADOST" KONCAREVO           FK "NAPREDAK" ZLATOVO                 0:2    1:1
FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET        FK "NAPREDAK" SVOJNOVO               1:3    0:2
FK 2TABANE" JAGODINA               FK "CRNI VRH" DEONICA                    2:1    1:2
FK "RUDAR" PLAZANE                   FK J"EDINSTVO" SANTAROVAC           1:5    3:0
FK "HAJDU" CEPURE                     FK "BELJANICA" STRMOSTEN              2:4    3:2
FK "SLOBODA" SULJKOVAC            FK "OFK HEROJ" URSULE                    0:0    3:1
FK "SLOGA" VOLJEVCE                  FK "KOLARE" KOLARE                        0:2    2:0
FK "MLADOST" JOVAC                  FK "PARTIZAN" MAJUR                       1:0    3:0

18.KOLO, 29.03.08

FK "NAPREDAK" ZLATOVO             FK" MLADOST" JOVAC                        3:0     3:0
FK "PARTIZAN" MAJUR                 FK "SLOGA" VOLJEVCE                        1:2     0:1
FK "KOLARE" KOLARE                   FK "SLOBODA" SULJKOVAC                   0:1    3:1
FK "OFK HEROJ" URSULE               FK "HAJDUK" CEPURE                          0:2    1:1
FK "BELJANICA" STRMOSTEN         FK "RUDAR" PLAZANE                          0:4    1:2
FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC      FK "TABANE" JAGODINA                       0:3    4:1
FK "CRNI VRH" DEONICA               FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET              5:1     3:2
FK "NAPREDAK" SVOJNOVO           FK "MLADOST" KONCAREVO                  1:6    0:0

19.KOLO, 05.04.08

FK "NAPREDAK" SVOJNOVO           FK "NAPREDAK" ZLATOVO                      0:4      3:1
FK "MLADOST" KONCAREVO          FK "CRNI VRH" DEONICA                        1:0      0:1
FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET       FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC                1:1     7:2
FK "TABANE" JAGODINA               FK "BELJANICA" STRMOSTEN                   2:1     4:2
FK "RUDAR" PLAZANE                  FK "OFK HEROJ" URSULE                         3:0     2:1
FK "HAJDUK" CEPURE                   FK KOLARE KOLARE                               2:3     2:1
FK "SLOBODA" SULJKOVAC           FK "PARTIZAN" MAJUR                            2:2     3:1
FK "SLOGA" VOLJEVCE                FK "MLADOST "JOVAC                             3:1     3:0

20.KOLO, 12.04.08

FK "NAPREDAK" ZLATOVO            FK "SLOGA" VOLJEVCE                           2:0      2:1
FK "MLADOST" JOVAC                 FK "SLOBODA" SULJKOVAC                     0:1      3:1
FK "PARTIZAN" MAJUR                FK "HAJDUK" CEPURE                              0:2     1:1
FK "KOLARE" KOLARE                  FK "RUDAR" PLAZANE                             0:7      0:1
FK "OFK HEROJ" URSULE             FK "TABANE" JAGODINA                          0:5      1:2
FK "BELJANICA" STRMOSTEN       FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET                  2:4      1:1
FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC     FK "MLADOST" KONCAREVO                     0:1      1:0
FK "CRNI VRH" DEONICA              FK "NAPREDAK" SVOJNOVO                      0:0     1:0

21.KOLO, 19.04.08

FK "CRNI VRH" DEONICA                FK "NAPREDAK" ZLATOVO                        2:2    1:3
FK "NAPREDAK" SVOJNOVO            FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC                 1:2     1:2
FK "MLADOST" KONCAREVO           FK "BELJANICA" STRMOSTEN                    3:3     3:1
FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET        FK "OFK HEROJ" URSULE                          4:2     3:3
FK "TABANE JAGODINA                 FK "KOLARE" KOLARE                               3:2     1:1
FK "RUDAR" PLAZANE                   FK "PARTIZAN" MAJUR                             1:2     9:1
FK "HAJDUK" CEPURE                    FK "MLADOST" JOVAC                             0:3     3:1
FK "SLOBODA" SULJKOVAC            FK "SLOGA" VOLJEVCE                             0:2     4:3

22.KOLO,23.04.08

FK "NAPREDAK" ZLATOVO             FK "SLOBODA" SULJKOVAC                        4:1
FK "SLOGA" VOLJEVCE                 FK "HAJDUK" CEPURE                                2:2
FK "MLADOST" JOVAC                  FK "RUDAR" PLAZANE                               0:4
FK "PARTIZAN" MAJUR                 FK "TABANE" JAGODINA                             3:1
FK "KOLARE" KOLARE                   FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET                    1:2
FK "OFK HEROJ" URSULE               FK "MLADOST" KONCAREVO                       0:0
FK "BELJANICA" STRMOSTEN         FK "NAPREDAK" SVOJNOVO                        0:0
FK "JEDINSTVO" SANTAREVAC       FK "CRNI VRH" DEONICA                            2:2


23.KOLO,26.04.08

FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC       FK "NAPREDAK" ZLATOVO                         1:5
FK "CRNI VRH" DEONICA                FK "BELJANICA" STRMOSTEN                     0:2
FK "NAPREDAK" SVOJNOVO            FK "OFK HEROJ" URSULE                           0:1
FK "MLADOST" KONCAREVO           FK "KOLARE2 KOLARE                               0:1
FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET        FK "PARTIZAN" MAJUR                             1:2
FK "TABANE" JAGODINA                FK "MLADOST" JOVAC                              7:2
FK "RUDAR" PLAZANE                    FK "SLOGA" VOLJEVCE                             0:4
FK "0FK HAJDUK" CEPURE              FK "SLOBODA" SULJKOVAC                        0:1

24,KOLO, 03.05.08

FK "NAPREDAK" ZLATOVO              FK "HAJDUK" CEPURE                              2:2
FK "SLOBODA" SULJKOVAC             FK "RUDAR" PLAZANE                             0:8
FK "SLOGA" VOLJEVCE                   FK "TABANE" JAGODINA                          4:3
FK "MLADOST" JOVAC                   FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET                  2:1
FK "PARTIZAN" MAJUR                   FK "MLADOST" KONCAREVO                     0:1  
FK "KOLARE" KOLARE                    FK "NAPREDAK" SVOJNOVO                       0.1
FK "OFK HEROJ" URSULE                FK "CRNI VRH" DEONICA                          4:6
FK "BELJANICA" STRMOSREN          FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC                  2:3

25.KOLO,10.05.08

FK "BELJANICA" STRMOSTEN           FK NAPREDAK ZLATOVO                        1:9
FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC         FK "OFK HEROJ" URSULE                       1:0
FK "CRNI VRH" DEONICA                  FK "KOLARE" KOLARE                           1:1
FK "NAPREDAK" SVOJNOVO              FK "PARTIZAN" MAJUR                         1:2
FK "MLADOST" KONCAREVO             FK "MLADOST" JOVAC                          1:0
FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET          FK "SLOGA" VOLJEVCE                         3:5
FK "TABANE" JAGODINA                  FK "SLOBODA" SULJKOVAC                    2:1
FK "RUDAR" PLAZANE                     FK "HAJDUK" CEPURE                            2:1

26.KOLO,17.05.08

FK "NAPREDAK" ZLATOVO               FK "RUDAR" PLAZANE                           5:1
FK "HAJDUK" CEPURE                     FK "TABANE" JAGODINA                        2:6
FK "SLOBODA" SULJKOVAC             FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET                2:3
FK "SLOGA" VOLJEVCE                   FK "MLADOST" KONCAREVO                   1:1
FK "MLADOST" JOVAC                   FK "NAPREDAK" SVOJNOVO                    1:1
FK "PARTIZAN" MAJUR                   FK "CRNI VRH" DEONICA                        0:3
FK "KOLARE" KOLARE                     FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC               2:4
FK "OFK HEROJ" URSULE                FK "BELJANICA" STRMOSTEN                  0:2

27.KOLO,25.05.08

FK "OFK HEROJ" URSULE                FK "NAPREDAK" ZLATOVO                     1:5
FK "BELJANICA" STRMOSTEN          FK "KOLARE" KOLARE                           2:5
FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC       FK "PARTIZAN" MAJUR                          1:1
FK "CRNI VRH" DEONICA                FK "MLADOST" JOVAC                          0:2
FK "NAPREDAK" SVOJNOVO            FK "SLOGA" VOLJEVCE                         1:3
FK "MLADOST" KONCAREVO           FK "SLOBODA" SULJKOVAC                    2:1
FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET        FK "HAJDUK" CEPURE                           0:1
FK "TABANE" JAGODINA                 FK "RUDAR" PLAZANE                          1:4

28.KOLO,31.05.08

FK "NAPREDAK" ZLATOVO             FK "TABANE" JAGODINA                       4:3
FK "RUDAR" PLAZANE                   FK "DRAGOCVET" RDAGOCVET              2:3
FK "HAJDUK" CEPURE                   FK "MLADOST" KONCAREVO                  0:2
FK "SLOBODA" SULJKOVAC            FK "NAPREDAK" SVOJNOVO                  0:3
FK "SLOGA" VOLJEVCE                 FK "CRNI VRH" DEONICA                       1:0
FK "MLADOST" JOVAC                  FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC              0:3
FK "PARTIZAN" MAJUR                 FK "BELJANICA" STRMOSTEN                 0:4
FK "KOLARE" KOLARE                   FK "OFK HEROJ" URSULE                       3:0

29.KOLO,07.06.08

FK "KOLARE" KOLARE                   FK "NAPREDAK" ZLATOVO                      0:3
FK "OFK HEROJ" URSULE               FK "PARTIZAN" MAJUR                          4:8
FK "BELJANICA" STRMOSTEN         FK "MLADOST" JOVAC                          0:1
FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC       FK "SLOGA" VOLJEVCE                         1:7
FK "CRNI VRH" DEONICA               FK "SLOBODA" SULJKOVAC                    1:2
FK "NAPREDAK" SVOJNOVO           FK "HAJDUK" CEPURE                            0:1
FK "MLADOST" KONCAREVO          FK "RUDAR" PLAZANE                            1:6
FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET       FK "TABANE" JAGODINA                         2:3

30.KOLO,14.06.08

FK "NAPREDAK" ZLATOVO             FK "DRAGOCVET" DRAGOCVET              5:1
FK "TABANE" JAGODINA                FK "MLADOST" KONCAREVO                 1:0
FK "RUDAR" PLAZANE                   FK "NAPREDAK" SVOJNOVO                  3:0
FK "HAJDUK2 CEPURE                  FK "CRNI VRH" DEONICA                      1:2
FK "SLOBODA" SULJKOVAC           FK "JEDINSTVO" SANTAROVAC              1:2
FK "SLOGA" VOLJEVCE                 FK "BELJANICA" STRMOSTEN                4:2
FK "MLADOST" JOVAC                 FK "OFK HEROJ" URSULE                       2:2
FK "PARTIZAN" MAJUR                 FK "KOLARE" KOLARE                           0:0

 

Ko je online

Imamo 325 gostiju na mreži